O nas

Stomatologia Skrzypkowscy to rodzinny zespół lekarzy.
Łączymy w sobie nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale też nowoczesność i postęp. W naszych gabinetach proponujemy Państwu pełną kontrolę procesu leczenia, między innymi dzięki kamerze wewnątrzustnej. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom przejrzystego planu leczenia, komfortu i poczucia bezpieczeństwa.

Stomatologia jest nie tylko naszą pracą, ale również pasją, dlatego podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w kursach podyplomowych oraz różnorodnych sympozjach naukowych. Doświadczenie w zakresie stosowania implantów zainicjowaliśmy już ponad dziesięć lat temu, biorąc udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach francuskiego systemu implantologicznego TBR. Następne lata spędziliśmy uzyskując certyfikaty takich systemów jak: Nobel Biocare i Osteoplant. Obecnie leczymy naszych pacjentów implanami firm Implant Direct oraz Biomet 3i.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam doradzić Państwu wybór odpowiedniego systemu implantologicznego, stosownie do indywidualnych wymagań i oczekiwań. Oferujemy też leczenie dzieci, młodzieży i dorosłych ruchomymi i stałymi aparatami ortodontycznymi.

W naszym gabinecie leczenie wspierane jest przez najnowocześniejszą technikę obrazowania radiologicznego CBCT - stożkową tomografię komputerową. Dzięki profesjonalnej obsłudze i nowoczesnemu wyposażeniu gabinetu nasi pacjenci mają nie tylko zdrowe, ale też piękne zęby.